شنبه , آبان ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / ارزش غذایی تخم شتر مرغ / ارزش غذایی تخم شتر مرغ

ارزش غذایی تخم شتر مرغ

ارزش غذایی تخم شتر مرغ ، هر عدد تخم شترمرغ یک تا دو کیلوگرم وزن داشته و حاوی ۲۰۰۰ کالری انرژی و هر کدامش معادل ۲۰ عدد تخم مرغ می باشد.

به گزارش آکاایران: همانطور که اطلاع دارید تخم شتر مرغ بسیار پرخاصیت می باشد.تخم شترمرغ همچون هیبت این پرنده بسیار بزرگ می باشد و می تواند ده نفر را سیر کند.

هر عدد آن یک تا دو کیلوگرم وزن داشته و حاوی ۲۰۰۰ کالری انرژی و هر کدامش معادل ۲۰ عدد تخم مرغ می باشد.

عسلی شدن تخم شترمرغ(ostrich egg) حدود ۴۵ دقیقه و سفت شدن آن دو برابر این زمان طول می کشد.از نظر طعم، میزان چربی و پروتئین مانند تخم مرغ می باشد.تحقیقات نشان داده است میزان کلسترول تخم شترمرغ پایین بوده و حاوی مقادیر زیادی اسیدهای چرب غیراشباع می باشد.

تخم شتر مرغ از ارزش غذایی بالاتری نسبت به سایر تخم پرندگان برخوردار است ، این محصول شتر مرغ که حدود ۱ تا ۲ کیلو گرم است زمان مصریان باستان مصارف دارویی داشته است و منبع غنی از آهن می باشد و میزان کلسترول آن بسیار کم بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای تخم مرغ باشد البته با توجه به اینکه هر فرد در هفته می تواند ۵ عدد تخم مرغ در برنامه غذایی خود داشته باشد می تواند آن را با یک عدد تخم شترمرغ عوض کند

ارزش غذایی تخم شتر مرغ
تخم شتر مرغ مانند خود شترمرغ بسیار بزرگ است و حاوی ۲۰۰۰ کالری انرژی می باشد ، اگر قصد دارید تا تخم شترمرغ را آب پز کنید بهتر است بدانید که برای عسلی شدن آن بایستی ۴۵ دقیقه صبر کنید … و حدود ۱ ساعت و نیم طول می کشد تا آن سفت شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پوکه تخم شتر مرغ

فروش عمده پوکه تخم شتر مرغ یکی دیگر از خدمات مزرعه شتر مرغ مجید می …